Przejdź do treści
Z nami dokonasz lepszego wyboru !

PLAY - INTERNET BEZPRZEWODOWY

Witajcie !!!

Dzisiaj chciałbym rozwiać Wasze wątpliwości podczas wyboru internetu bezprzewodowego w PLAY.
Jak wiadomo internet bezprzewodowy polega na pewnym miesięcznym limicie, który możemy wykorzystać podczas surfowania w sieci.

UWAGA: Do podpisania umowy potrzebny jest tylko DOWÓD OSOBISTY. Na umowy z internetem nie są potrzebne dodatkowe zaświadczenia, rachunki itd.

Promocję możemymy podzielić m.in:

PLAY ONLINE 2 GB - jest to opcja, dla klientów, którzy potrzebują internet tylko do korzystania z poczty e-mail oraz mają bardzo rzadki kontakt z komputerem, nie mają wielkich potrzeb korzystania z niego. Cena abonamentu wynosi: 29,24 zł umowa jest na okres 18 mcy a modem do komputeria (Huawei 2173-u1) zakupimy za 59 zł.

PLAY ONLINE 5 GB - wybierając tę opcję możemy sobie pozwolić na wiekszę i dłuższe korzystanie z internetu, możemy odbierać, wysyłać pocztę, korzystać z komunikatorów, a także np. portali społecznościowych, YouTube. Należy jednak pamiętać, że im więcej będziemy otwierali stron, im więcej oglądniemy filmów tym szybciej limit danych 5 GB zostanie wykorzystany.. Tutaj umowa również jest na 18 mcy oraz cena modemu (Huawei 2173-u1) wynosi 1 zł Cena abonamentu 45,37 zł UWAGA: PRZEZ 3 PIERWSZE MIESIĄCE JEDYNIE 1,01 ZŁ!!

PLAY ONLINE 10 GB - opcja idealna dla klientów, którzy lubią wolny czas spędzać przy komputerze. 10 GB pozwoli nam już nie tylko na przeglądanie stron, korzystanie z serwisów itd, ale różnież możemy ściągnąć nawet kilka filmów z sieci. Jest to niestety bardziej kosztowne ponieważ kosztuje 80,65 ZŁ M-C ALE PRZEZ PIERWSZE 4 MIESIĄCE 1,01 ZŁ

WIELKA NIESPODZIANKA: KAŻDY KLIENT, KTÓRY JEST JUŻ ABONENTEM PLAY (ABONAMENT, MIX) MOŻE PODPISAĆ OPCJĘ 10 GB ZA JEDYNE 45,37 MIESIĘCZNIE, UMOWA JEST NA 18 MCY MODEM (Huawei 2173-u1) KOSZTUJE 1 ZŁ. Należy pamiętać, że nie obowiązuje wtedy promocyjny abonament 1 zł przez 4 mce.

Dodatkowo dla:

Studentów: umowa tylko na 12 mcy, 5 GB ZA 45,37 , DWA PIERWSZE MIESIĄCE TYLKO 1,01 ZŁ !

Posiadaczy swoich modemów: umowa 12 mcy 10 GB w cenie 45,37 zł.

WAŻNE jest aby przed podpisaniem umowy sprawdzić czy w naszym mieście jest strefa gwarantowanego zasięgu, abyśmy mogli swobodnie się połączyć z internetem. Strefę można sprawdzić na stronie: http://internet.playmobile.pl/maps/map

SĄ TO INFORMACJE W PIGUŁCE, WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJĘ DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE:
http://www.playmobile.pl/pl/

Pozdrawiam Wszystkich
Mati

Komentarze

Autor: Anonim (niezweryfikowany) ndz., 20/03/2011 - 18:58

Wszystko ładnie pięknie ale najlepiej skorzystać z opcji sprawdzenia przed podpisaniem umowy czyli bierzemy modem z kartą w playu i dopiero jeśli działa ok to podpisujemy umowę mapki mapkami a później ;] Ja w obecnej chwili proponuje ORANGE na kartę najtańszy jeśli chodzi o prepaid i niema prawie nigdzie problemu z zasięgiem. Mimo wszystko i tak u mnie PLAY śmiga a że mam 2 numery abonamentowe w Playu to lojalnie używam internetu i tak z playa. TKom.pl ;]

Autor: Anonim (niezweryfikowany) ndz., 28/08/2011 - 23:20

ale czy w orange potrzebne jest zaswiadczenie o zarobkach???bo 

ja takiego niestety nie posiadam;( 

Autor: Anonim (niezweryfikowany) czw., 15/09/2011 - 10:04

hej, mam pytanko.Mieszkam na wsi i prawie każdy internet słabo działa,ponieważ nie mam bliskigo zasięgu.Czy internet z Play ma szansę działać?

Autor: Piotr (niezweryfikowany) czw., 26/01/2012 - 18:26

ja miałem internet Play z rozczarowaniem stwierdzam że co chwile przerywał i musiałem od nowa wybierać połączenie.
od niedawna mam internet bezprzewodowy z firmy www.myszka.eu w częstotliwości 5 GHz i nie mam już przerw i bardzo stabilnie działa. Powiem tak zdecydowanie lepiej działa internet na 5 ghz niz ten komórkowy
Moze w większych miastach jest lepiej ja mieszkam w Rząsce na granicy Szczyglic i Balic i tutaj Play ma słaby zasięg.

Autor: gosc (niezweryfikowany) ndz., 29/01/2012 - 19:36

dlatego zawsze przed zakupem internetu z sieci trzeba popatrzec sie na zasieg w swojej miejscowosci.ja juz o tym wiem.kiedys tak kupilem internet z plusa,mieszkalem na granicy wroclawia i nie sadzilem ze tam nie bede mial zasiegu, okazalo sie jednak co innego ... polak madry po szkodzie...

Autor: Czarna Mamba (niezweryfikowany) wt., 31/01/2012 - 17:23

Mam Pytanie: Mając internet bezprzewodowy na kartę z playa to czy natej karcie sa rowniez darmowe smsy tak jak normalnie teraz w Play?

Autor: gosc (niezweryfikowany) czw., 02/02/2012 - 19:35

z tego co mi sie wydaje to razczej nie..darmowe sms sa w play fresh na karte. a tu sie kupuje internet.

Autor: kościanin (niezweryfikowany) czw., 02/02/2012 - 20:20

z tego co wiem to chyba 9 groszy za sms-a.

Autor: gosc (niezweryfikowany) ndz., 05/02/2012 - 22:46

używam play pół roku i jest git nigdy nie miałem problemu z zasięgiem czy prędkością , mam 2mbit ale prędkość skacze nie utrzymuje na wykresie stałem prędkości jak co ładujemy , ogólnie jestem zadowolony na pewno przedłużę umowę .

Autor: dziadzio (niezweryfikowany) sob., 25/02/2012 - 16:49

Totalne dno,sprawdzałem,wrogowi bym nie polecił

Strony

Dodaj komentarz

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Wysyłając dane z tego formularza akceptujesz politykę prywatności Mollom.